درباره ما

تاریخچه ما

آوا گالری مرجع تخصصی عرضه و فروش اینترنتی محصولات سفال، میناکاری و ترمه حسینی یزد است. گروه‏‏‌های مختلف کالاهای مرتبط با این صنف در کنار تنوعی بی‌نظیر در آوا گالری عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان آوا گالری می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت آوا گالری را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان آوا گالری است.

  • پشتیبانی برخط
  • تنوع محصولات
  • کیفیت برتر
  • ارسال سریع

6 سال فعالیت حرفه ای

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آوا گالری و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در در رویه کاری ما بوده است.

چه کارهایی انجام داده ایم ؟

نتایج ما

آوا گالری با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محصولات سفال، سرامیک و میناکاری و با همکاری نزدیک با شناخته شده ترین تولیدکنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب ارسال و بسته بندی محصول از اولویت‏‌های آوا گالری محسوب می‌شود.

آوا گالری با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تولیدکنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

97

رضایت مشتری

98

تحویل به‌موقع

آوا گالری با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محصولات سفال، سرامیک و میناکاری و با همکاری نزدیک با شناخته شده ترین تولیدکنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب ارسال و بسته بندی محصول از اولویت‏‌های آوا گالری محسوب می‌شود. آوا گالری با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تولیدکنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آوا گالری و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در در رویه کاری ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آوا گالری، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

درباره ما

نظر فاندر آوا گالری

شما می توانید به محصولات و کیفیت و حرفه ای بودن کار ما اعتماد کنید.

برندها

همکاران ما