سوالات متداول

سوالات متداول خرید محصولات میناکاری

سوالات متداول آوا گالری

سوالات متداول در مورد میناکاری روی سفال به ذهن بسیاری از مشتریان آمده و شاید نتوانسته باشند جواب تمامی آنها را پیدا کنند.

پاسخ به سوالات متداول خرید محصولات میناکاری روی سفال به مشتریان کمک می کند تا بهترین محصولات را انتخاب کرده و با خاطری آسوده تر سفارش دهند. آوا گالری به عنوان فروشگاه آنلاین میناکاری با سال ها تجربه در زمینه تولید و فروش محصولات میناکاری همیشه در تلاش است تا راه تسهیل خرید محصولات را برای تمامی مشتریان خود در جای جای کشور فراهم کند. خرید آنلاین صنایع دستی به سادگی از سراسر کشور امکان پذیر است و البته در این زمینه سوالاتی وجود دارد که پاسخ آنها می تواند راهشای بسیاری از مشتریان باشد.

بله. در حال حاضر ما سعی کرده ایم بر اساس سلیقه و درخواست مشتریان بهترین محصولات میناکاری روی سفال، فارغ از مکان تولید را معرفی و عرضه نمائیم.

صنایع دستی شهر همدان، قدمتی به اندازه تاریخ کهن آن دارد. صنایع دستی همدان، میراث معنوی این استان محسوب می شوند.

در کنار آثار تاریخی، صنایع دستی شهر همدان، توجه گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند.

همچنین علاوه بر شهرت داخلی، در سطح بین الملل و صادراتی نیز زبان زد است. صنایع دستی همدان قالی بافی، چرم دوزی، گلیم، مرواربافی و گیوه بافی می باشد، و از همه مهم تر میتوان به سفال و سرامیک لالجین اشاره کرد.

انواع محصولات میناکاری بصورت اختصاصی برای مشتریان نیز تولید می شود. البته محصولات دیگر نیز مانند گلدان و بشقاب میناکاری می تواند بر اساس سلیقه مشتریان تولید گردد. در صورت سفارش ویژه می توانید با با همکاران ما تماس بر قرار کنید.

بله , ظروف میناکاری شده در پروسه نهایی توسط استادکار در کوره های مخصوص حرارت می بینند. این لعاب در برابر آب و رطوبت مقاوم است. ظروف میناکاری آوا گالری کاملا قابل شستشو است.

پس از آموزش نزد استادکار مینا , شما باید ابتدا زیر ساخته آن که ظروف لعاب کاری شده است را تهیه کرده و پس از نقاشی در خانه نزد لعاب کار برده تا در کوره حرارت ببیند. شما می توانید پروسه تولید محصولات میناکاری را در خانه به میزان محدود انجام دهید.

از کنار هم گذاشتن ظروف میناکاری مرغوب و نامرغوب می توان براحتی تفاوت آنها را مشاهده نمود. همچنین کارگاه تولید کننده آن که امضای استادکار پشت ظرف دارد نشان از کیفیت محصول می دهد. فروشگاه اینترنتی آوا گالری به عنوان تولید کننده محصولات میناکاری و صنایع دستی، در سال های کاری خود سعی داشته بهترین محصولات هنری را به بازار ارائه دهد.

زمان خاصی مد نظر نیست . البته مشتریان برای اینکه حق انتخاب بیشتری داشته باشند بهتر است در ابتدای نیمه دوم سال اقدام به سفارش هدایای تبلیغاتی سال نو آینده کنند.

بله در مناسبت های مختلف کد تخفیف برای محصولات در نظر گرفته می شود. شما می توانید با  دنبال کردن صفحات ما در شبکه های اجتماعی از کد های تخفیف ویژه فروشگاه مطلع شوید.

حداقل 24 و حداکثر 48 ساعت, ولی در صورت نیاز فوری مشتریان عزیز می توانند سفارشات خود را 12 ساعته تحویل بگیرند. ارسال سفارشات میناکاری در تهران می تواند از طریق باربری ترمینال و همچنین شرکت پست انجام گیرد.

بله , ما به خارج از کشور هم ارسال داریم. البته قبل از سفارش مشتریان باید با واحد فروش تماس گرفته و در مورد هزینه های ارسال اطلاعات لازم را بدست آورند. صادرات میناکاری به هر کشور شامل قوانین آنجا خواهد بود.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...