شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت در آوا گالری

 

پرداخت در محل

در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد. ما در تلاشیم که به‌زودی این امکان را برای مشتریان فراهم کنیم

 پرداخت اینترنتی

کاربران آوا گالری می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به‌منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به;

  • شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)
  • رمز دوم کارت برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت‌بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌بانکی روی آن حک‌شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به‌جای ماه و از ۹۹ به‌جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)
در فروشگاه آوا گالری همواره ما در تلاشیم تا محصولات را در سریع ترین زمان به مشتریانمان تحویل دهیم.
بسیار مهم است که سفارشات شهرستان با پست مطمئن و اکسپرس ارسال شود. ما طی قراردادی که با شرکت پست بسته ایم کلیه سفارشات را در سریع ترین زمان و با پست پیشتاز ارسال می کنیم.
با توجه به حساسیت بالای کالاها، کلیه کالاهای ارسالی به صورت چند لایه و محکم بسته بندی می شود. خاطر نشان می شود که کلیه مرسولات شهرستان شامل بیمه می شوند.