درباره ما

ما برای یک هدف تلاش می کنیم.

گسترش اینترنت روش‌های خرید را به کلی دگرگون کرده و منافع موجود در خرید اینترنتی، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.

logo-about-us

آینده و اهداف ما

تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها
مشتریان ما حق دارند که قبل از خرید یک محصول اطلاعات کاملی از آن دریافت کنند.
آنچه محصولات ما را از سایر تولیدکننده ها متمایز می کند کیفیت متمایز و کاملا ملموس محصولات است.
ما تلاش می کنیم محصولات خود را به عالی ترین شکل ممکن تولید و در بهترین شکل ممکن بسته بندی کنیم.
ارائه خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند برای مخاطبان
ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل فرآیندهای بررسی و خرید کالا

چشم اندازی از آوا گالری

آوا گالری با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محصولات سفال، سرامیک و میناکاری و با همکاری نزدیک با شناخته شده ترین تولیدکنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد.

ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب ارسال و بسته بندی محصول از اولویت‏‌های آوا گالری محسوب می‌شود. آوا گالری با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تولیدکنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آوا گالری و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در در رویه کاری ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آوا گالری، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

about-us-1

کاربرد میناکاری

ظروف دست ساز سفالی و سرامیکی می توانند تجربه متفاوتی را برای ما ایجاد کرده و باعث شوند تا حسی متفاوت در زمان استفاده از آنها داشته باشیم .

about-us-2

هدف ما

آوا گالری به دنبال این است که با فراهم آوردن امکان آموزش برای علاقه مندان در کنار فروش به امر آموزش حرفه ای هنر میناکاری نیز بپردازد.

about-us-3

متفاوت فکر کنید

محصولات سفال را هم می‌تواند به عنوان یک محصول کاربردی  استفاده شود و هم می‌توان از آن به عنوان یک المان دکوراتیو در دکوراسیون منزل استفاده کرد

X