تاریخچه ما

نوآوری در فروش صنایع دستی

گسترش اینترنت روش‌های خرید را به کلی دگرگون کرده و منافع موجود در خرید اینترنتی، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.

ما که هستیم؟

۲

در کنار شما

۸-۲۲

پاسخگوی شما

۱۰۰%

رضایت مشتری

افق های آینده

نگرش ما

آوا گالری مرجع تخصصی عرضه و فروش اینترنتی محصولات سفال، سرامیک و میناکاری است. گروه‏‏‌های مختلف کالاهای مرتبط با این صنف در کنار تنوعی بی‌نظیر در آوا گالری عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان آوا گالری می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت آوا گالری را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان آوا گالری است.

آینده ما
  • تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها
  • ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب
  • ارائه خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند برای مخاطبان
  • ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل فرآیندهای بررسی و خرید کالا

رویه کاری

متفاوت تر از همیشه

آوا گالری با ارائه طیف گسترده‏‌ای از محصولات سفال، سرامیک و میناکاری و با همکاری نزدیک با شناخته شده ترین تولیدکنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب ارسال و بسته بندی محصول از اولویت‏‌های آوا گالری محسوب می‌شود. آوا گالری با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تولیدکنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آوا گالری و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در در رویه کاری ما بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت آوا گالری، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

آوا گالری

خبرنامه ویژه آوا گالری

جهت دریافت جدیدترین اخبار و تخفیف ها ایمیل خود را در باکس روبه رو وارد نمایید.